Lenkas labai gerai pradejo metus ir uzsitarnavo pasitikejima juo,dohoje atrode isties galingai ir tik tas nelemtas macas su troicki kada viena koja buvo laimejas jau kubot,taciau stebuklingai sugebejo pralosti,nutrauke jo puiku pasirodyma tenai,pries tai buvo nugalejas per du setus stakhovsky ( kuris kaip tik tame turnyre nugalejo youzhny ) . taigi metai prasidejo isties neblogai ir atvykes i si grand slam jis nemazina apsuku ir tesia puiku pasirodima,nugalejas sausai zvereva antrame rate kad ir atidave viena seta giraldo ( pries tai giraldo sudorojo robredo ) visgi lengvai iveike ir si barjera,kaip sakoma apetitas auga bevalgant ir nemanau kad lenkas mazins apsukas...rusas savo ruoztu metus pradejas nelabai kaip ir pirmame mace kaip minejau nusileido ukrainieciui,taciau cia jis po nuostabaus maco atsilikinedamas 2-0 setais sugebejo isplesti pergale pries gasquet,po to sudorojo hajeka..na siame mace tikiuosi panasaus scebarijaus kaip ir su gasquet kada prireikti gali visu 5 setu nes mano manymu varzovai sia diena labai panasaus pajegumo,o duodamas toks kofu skirtumas isties nustebino...sekmes..
- Balsų: 0
Kazka cia veliasi Orakulas jau....
as bandau +2,5 😁