Mano megstamiausia nhl komanda... vis tik komanda losia grazu ledo rituli, daug smugiu i vartus.. pirmauja lygoje... manau pagrindine esme tame, kad zaidejai jauni, na jauni salyginai, nera kazkokios ispudingos pasikelusios zvaigzdes persisotinusios titulu... todel todel taip stipriai losia.. todel visus dauzo.. columbus nieko neissikirianti, silpnoka komanda, namie losia pusetinai.. bet cia pusetinai neuzteks. vis tik ant sito maco suzaidziu maximaliai.. patikimumai perdeti, bet as ta galiu sau ta leisti. sekmes kas bandysit.
- Balsų: 0
Komentarai (12)