V. Dushevina turi imti pergalę, ji šiuo metu žaidžia puikiai, o Vesnina mano nuomone pervertinta. Pats dieną paėmiau V. Dushevina pergalę orakule su 2 kofu, dabar dar 2:0 pagriebsiu, tik smulkiau nei paprastą pergalę.
V. Dushevina:
Sydney, 1R, 11.01.2010
Dushevina - Dell'Acqua 2:0
Sydney, Q-R16, 10.01.2010
Dushevina - Zahlavova Strycova 2:0
Sydney, Q-2R, 09.01.2010
Dushevina - Mayr 2:0
Sydney, Q-1R, 08.01.2010
Dushevina - Perry 2:0
Vesnina žaidė tik 1 mačą šiam turnyre su Zvonareva ir dėl pastarosios traumos (rezultatui esant 3:3) tapo šio mačo nugalėtoja.
Tarpusavyje 0:1 Vesnina (Wimbledon 6:4;6:3)2009.
Taigi kofas už sausą pergalę manau labai nemažas, aišku rizikos irgi yra, bet yra nemažai galimybių, kad Dushevina turi eit su vėjeliu. Sėkmės statantiems
- Balsų: 0
Komentarai (5)