As nustebau pamates, kaip nuvertinam lietuvos rinktine.Taip vakar Lietuva suzaide prasciausias varzybas cempionate, taciau ir treneris ir patys zaidejai sake , kad toks zaidimas privalo nepasikartoti.Komanda kol kas demonstruoja tikrai ir grazu akiai ir rezultatyvu zaidima.Todel as net manau, kad su tokiu zaidimu kaip grupes varzybose Lietuva gali net laimeti cempionata.Rusija dabar jau nebeturi ko prarasti.Jos tikslas ir buvo patekti i pusfinali.Komanda dabar zais be itampos, atsipalaidavusi.Jie ir nelaimes siu varzybu ju niekas nesmerks.Rusai zaidima grindzia gynyba, taciau varzybose su Lietuva nemanau kad Rusai suspes paskui Lietuvius.Tas pats buvo kai Slovenai zaide su Lietuviais, taciau Lietuviai tiesiog uzvaike Slovenus ir jie nespejo paskui Lietuvius.Taigi as renkuosi Lietuvos pergale bent 4tasku skirtumu ir tikekimes Lietuva laimes ir finale.Taigi uz LIETUVA.
- Balsų: 0
Komentarai (0)