Kadangi NBA nieko per daug nenuspesi tai manau sis statymas pats geriausias abi komandos megsta ir gali pasiginti. Komandos yra panasios ,o vakarykstis chicagos pralaimejimas turetu tik dar labiau juos sutelkti kowai.
- Balsų: 0
Kadangi NBA nieko per daug nenuspesi tai manau sis statymas pats geriausias abi komandos megsta ir gali pasiginti. Komandos yra panasios ,o vakarykstis chicagos pralaimejimas turetu tik dar labiau juos sutelkti kowai.
Komentarai (0)