Sveiki, ULEB taure, susitinka Nymburk vs Biella. Cia tiesiog man matosi tik over, nes nei viena, nei kita komanda nesedi gynyboje, abi remiasi tritaskiais ir greitu puolimu. Todel nematau lb daug kliuciu nepermesti gan nedidelio overio. Svarbu, kad tritaskiai kristu. Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)