Sveiki, Copa del Rey, susitinka Barcelona vs Sevilla. Barca tikrai snd mus, o lb daznai jie musa greita ivarti, nes su tokiu zaidimu daugeliui sunku atsilaikyti net pirma 30 min., nebus Y. Toure ir Keita, bet jie turi kuom juos pakeisti. Sevilla duobeje, o ta duobe dar pagilins Kanoute, Acosta, Javi Varas, Tom de Mul, Adriano, Squillaci nebuvimas, todel jiems snd bus sunku ir manau matysime greita ivarti. Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)