Nezinau kodel toks aukstas kofas.Cia tik Manchesterio pergale.Wigan dar niekada nelaimejo pries Manchesteri dauguma rungtyniu baigesi bent dvieju ivarciu pergale.Sios turetu irgi taip baigtis
- Balsų: 0
Nezinau kodel toks aukstas kofas.Cia tik Manchesterio pergale.Wigan dar niekada nelaimejo pries Manchesteri dauguma rungtyniu baigesi bent dvieju ivarciu pergale.Sios turetu irgi taip baigtis
Komentarai (1)