Standard puikiai žaidė Championų lygoj, savo lygoje jie gerokai šlubavo. Dabar pats laikas jiems pradėti ilgą ir sėkmingą seriją Belgijos lygoje. Jaučiu, kad jie šiandien ims pergalę ir pakankamai užtikrintai. Jų varžovai pralaimėjo kelias rungtynes iš eilės ir nematau šiandien priežasčių dėl kurių jie turėtų pradėti laimėti. Sėkmės tikintiems 😁
- Balsų: 0
Komentarai (1)