1)Blackburn namie žaidžia geriau,nei išvykose,įmušti tikrai gali net 2 įvarčius,gynyba gal ir stipri,tačiau jau per daug tų 0:0 lygiujų buvo.
2)Sunderland išvykose ginasi ne taip gerai,kaip losėjas rašo,prasileidžia įvarčių ir nuo silpnesnių komandų.
3)Sunderland išvykose prastai lošia,pats metas būtų taisyti padėtį,mušti įvarčius.Varžovas-ne Chelsea ar M.U. ,kad nebūtų galima įmušti,todėl imu over.
Tikiuosi Brownas nesupyks 😁
- Balsų: 0
Komentarai (1)