Hmm man si karta labai patinka namu pergale.Borussia demonstruoja siuo metu viena geriausiu formu lygoje, laimetos 4 varzybos is 6, Barrios puikios formos, gynyba veikia puikiai.Freiburg taip is Wolfsburg isplese taska, bet jie labiau megsta losti su puolima megstanciomis komandomis,o susidure su gera gynyba manau jie tikrai nemus daigiau 1 ivarcio, o is Dortmun laukiu bent 2.
- Balsų: 0
Komentarai (1)