Shakhtar jau uzsitikrinus pirma vieta grupeje tad nemanau ,kad jie cia plesysis del tos pergales.Partizan dar nera iskovojes nei tasko.Manau siandien tai puiki proga padaryt
- Balsų: 0
Shakhtar jau uzsitikrinus pirma vieta grupeje tad nemanau ,kad jie cia plesysis del tos pergales.Partizan dar nera iskovojes nei tasko.Manau siandien tai puiki proga padaryt
Komentarai (1)