Kazachstanas mano nuomene viena blogiausiu komandu siame cempionate, o po vakar pateiktos sensacijos pries argentina nemanau, kad ir vel antra diena diena is eiles suzais taip gerai, o argentina manau neivertino varzovu, tunisas manau pasimoke is argentinos klaidu ir siandien turetu nesunkiai nugaleti ir manau tai jau prades irodineti pirmoje puseje
- Balsų: 0
Komentarai (0)