Eurolygos komanda Cibona losia namie su Radnicki. Manau Cibona po dvieju paeiliui pralosimu Adrijos lygoj ir Eurolygoj nores issilieti.
Radnicki labai prastai kovoja del atsokusiu kamuoliu, daznai komandai pralosia po desimt kamuoliu, plius remiasi vien tritaskiu metimais pagrinde. Tritaskius meta dazniau nei dvitaskius.
- Balsų: 0
Komentarai (1)