Ka gi iemu si statyma remdamasis abieju komandu gynyba.Liverpool pastaruoju metu visiskai nesigina ivarciu praleidziama daug, ir nesvarbu kur losiama namie ar isvykose.Arsenal irgi imusti tikrai gali turi geru puoleju, bet gynyboje spragos, nes ir siaip gynyba neveikia , ir traumuotu daug, taigi renkuosi si varianta.
- Balsų: 0
Komentarai (1)