Asvel atsigauna,treneris tikrai patenkintas komandos darbu.Paskutines rungtynes laimejo isvykoje pries Ulker , tai buvo pries dvi dienas.Zmones ne robotai taigi nuovargis dar turetu jaustis.Le Havre pailsejusi ir zaidzia namuose nemanau kad cia stipriai pralos.
- Balsų: 0
Komentarai (0)