Na man cia viskas aisku kuri komanda laimes, tai sveciai i labai realu, kad tai jie padarys lengvai. Cibona siemet kur kas silpnesne komanda kuri bnt jau buvo pernai. Bet tai suprantama, kluba kamuoja finansiniai sunkumai, zaideju savijauta slogi. Komandos sudetis silpna, nera net ko lyginti su ~Barsa. Cibona po 6 turu Eurolygoje iskovojo vos 1 pergale, ji pasiekta pries isvykoje silpnai zaidzianti Zalgiri.
Barsa laikau pajegiausia komanda Europoje, nors trbt siose rngtynese nezais Rubio, vis gi ji pakeisti turi kuom, komandos suolelis ilgas ir labai ispudingas.Kiekvienoje pozicijoje po 2 auksto lygio zaidejus. Eurolygoje komanda zaidzia be pralaimejimu, isvykoje net 19 tasku sutriuskintas MDP, paskutiniame ture namie net 34 tasku skirtumu iveiktas Ulker, na man tikrai labai patraukliai atrodo ju lengva pergale.
- Balsų: 0
Komentarai (6)