Ak bars jau reikia pergaliu ir manau bandys uzpulti ir primusti ivarciu.
Traktor visiski vidutiniokai kurie nieko ipatingo neparodo/
- Balsų: 0
Ak bars jau reikia pergaliu ir manau bandys uzpulti ir primusti ivarciu.
Traktor visiski vidutiniokai kurie nieko ipatingo neparodo/
Komentarai (0)