Kiekvienas žmogus , kuris turi bent jau minimalias žinias apie rankinį turėtų suprasti kas šiandieną neabejotinai laimės , bet visgi jeigu vertintume šio mačo svarbą aš neysivaizduoju kaip Rusės turėtų pasiginti jog neprasileistų 9 įvarčių į savus vartus. Kad ir kokia kiaura būtų Australijos nacionalinė komanda , bet nesinorėtų tikėti jog prieš gerą rinktinę ji atsipalaiduos ir be kovos atiduos pergalę. Rusės turėjo dvi lengvas kovas šiame čempionate , tad šiandieną turėtų žinoti jog priešininkas nėra iš stipriųjų ir persistenkti ir žaisti iš paskutinių paprasčiausiai neverta , juk čempionate yra kurkas geresnių rinktinių nei Australės , tad žaisti pilna jėga nėra motyvacijos, ko asmeniškai aš ir tikiuosi , o 9 įvarčiai tikrai nėra neperkopiamas barjeras.
- Balsų: 0
0-36/Rusija-Australija
😁 nu ble gal nesukals taip ziauriai australiu