Laukiau nuo savaites pradzios situ varzybu, kur kofas sio ivykio ( abi imush ) nesveikas. Sveciai jau apsneketi praitoj prognozej. Trumpai pasakysiu kad turi gera sezona po daugelio metu, apturejo gan ilga kelione i ipswicha. Niekam ne paslaptis kad ipswich namu komanda ir ten losia x2 geriau. Ipswich po sunkaus sezono starto kalant ivarcius, situacija zenkliai sutvarkyta, meta viena po kito ivarcio, taciau gynyba silpnoka. Leeds po sezono pusiaukeles ant bangos, turi reta atveji pakovot/kur tikiu ir kovos del playoff. H2h matchai ko ne sausai ipswich naudai. Kelia mazai abejoniu jog bent viena neimus
- Balsų: 8
Komentarai (0)