Heat dabar tikrai yra Heat, komanda ikaitus ir jei pralaimes tai tikrai ne Brooklyne. Realiai jei dar patraukdavo Lopezas tai dabar pries Whiteside jam jokiu sansu. Heat paskutiniu metu labai pagerine gynyba, o pas Nets tai viena prasciausiu jei ne pati prasciausia gynyba lygoje. Nezais Waiters bet ir be jo buvo ramiai susitvarkyta su Milvokiu. Nets is paskutiniu 10 namu varzybu tik karta denge savo fora. Heat isvykoje pas Nets visus paskutinius 6 susitikimus padenge savaja fora.
- Balsų: 12
Komentarai (0)