Linkciau prie LAs Palmas komandos, taciau siandien pirmadienis o sia diena nutinka labai jau labai daug nesamoniu, taigi renkuosi neppuliaru varianta overi, matau kyla kofai uz overi, bet vienas dalykas patrauke aki, kad kai losia kartu sios komandos scorina nemazai ivarciu, apskritai Las Palmas isvykose grynai overine komanda, na Granada taip kaip jau gaunasi taip, taciau , galit sakyt ka norit kad cia ne argumentas ,bet pasikartosiu, pirmadienis atvirkstiniu ivykiu diena, kofai sako kad cia underis labiau turetu buti, bet del tarpusavio istorijos ir savaites pirmosios dienos renkuosi overi, sekmes.
- Balsų: 12
Komentarai (0)