Kas dar spėjot pagriebt ir su didesniu totalu, sveikinu. Kofas apdaužytas tačiau bandom vistiek. Baskai jau parodė kad gali apsigynt prieš Realą, dar visai nesenai namie ACB lygoj 77-62 lengvai laimėjo, galima teigti realas daug prametė, tačiau tos progos tikrai nebuvo iš lengviausių padėčių. Žaidėjai komandų daug maž lygus, apsiginti jei nori gali. Visa statistiką rodo tik į overį tačiau aš vėl tikiuosi pora nerezultatyių minučių bent 2 kėliniuose ir to užtektų. Max ką sumest gali 85-87 Realo naudai, ir būsiu patenkintas. Baskam jau juokaut nebegalima ir į šias varžybas žiūrima labai rimtai. Pirmam susitikime pamatė kad gerai krenta abiem tai pažaidė žiūrovam, šiandien daug svarbesnės varžybos.
- Balsų: 22
Komentarai (0)