Turbut daug kas man pritaars jog sis finalas greiciausiai bus paskutinis sesuciu karjeroje zaidziamas tarpusavyje. Kad GS lygio tai manau tikrai. Na cia kaip ir viskas aisq turetu but, kas ims pergale ir nlb tikiu jog juolab draskysis tarpusavyje. Pries gerus 8-10m. tarpusavyje draskesi kai reikiant ir break atlikdavo tikrai ne mazai, bet rytojaus finale abejoju ar skriaus taip stipriai viena ar kita. Na nzn, mano nuomone bus arba neblogas sou 3set. arba viskas tvarkingai sudeliota per pora setu. Einu su under 6.5 breiko. Sekmes.
- Balsų: 14
Komentarai (0)