Apie liquid nuomone nepasikeite , panasu , kad profilaktiniai du/vienas pralaimejimai atejo dabar , daugiau jau nelabai sau gali leisti. Ad finam labiau yra lanu komanda bei dideliu majoru komanda , tokiuose salutiniuose turnyruose retai jie kada suziba. Kitas dalykas sitam atnaujinime tik vakar suzaide pirma zaidima pries silpna horde komanda ir visai nemazai teko pavargti. Dar turetu buti liquid noras atsirevancuoti uz pavogta majoro. Is dalies liquid kur kas geresne komanda ir jei nepridarys nesamoniu , kaip pridare pries vega pirmam mape , turetu susirinkti savo pergales.
- Balsų: 0
Komentarai (0)