Tiesa pasakius nesuprantu kodėl kofas už totalą kyla..Tai dvi komandos turinčios didelį puolimo potencialą. PL abi muša vidutiniškai po du ivarčius. Tuo pačiu City viena praščiausiai besiginančių top komandų lygoje.
Didelių nuostolių komandos neturi, namam nepadės amžinos traumos Gundoganas, bei Kompany. Svečiuose nebus Lamelos, bei ginybos ramščio Vertonghen, kas gali atsiliepti.
Sezonas persirito į antrą dalį. kova dėl vietos čiampionų lygoje aštrėja. Laukiu greičio ivarčio, kad turėtų nulemti lengvą overį.
- Balsų: 14
Komentarai (2)