Sixers pskutiniu metu skina pergales grazu ziuret, taciau torontas nors ir be derozan - protingesne sistema turinti komanda ir nebutu sensacija jei jie pralostu.. taciau jei jie be derozan laimetu 10+ butu irgi keista, nes sixers dazniausiai ar laimi ar pralaimi 1-10 skirtumais.. renkuosi tor win be sensaciju😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)