Sios dvi komandos patenka tarp geriausiai besiginanciu komandu lygoje, puolimas vidutinis, tai gi tiketis rezultatyviu rungtyniu nelabai verta. Abi komandos panasaus pajegumo, tiesa Oldenburg kur kas geresnej situacijoj, PAOK butina pergale norint dar patekti i playoff. Oldenburg kaip ir visa Vokietijos lyga kasmet stipreja, aisku Vokieciu cia nedaug, Amerikieciai dazniausiai sudaro branduoli. Oldenburg labai atletiska komanda, kibiai ginasi, PAOK megstanti pozicini krepsini labiau, atakos ilgesnes. Rungtynes isties labai svarbios ir man cia tik under. Pirmas rungtynes po labai atkaklios kovos laimejo Oldenburg 67:62.
- Balsų: 8
Komentarai (1)