Nuodėmė nepamėgint tokios foros, kofas labai geras mano akimis. Spėju tai dėl to, kad Strasbourg'as 11 iš eilės namuose buvo nepralaimėjęs, bet nesenai Tenerife užbaigė tą jų seriją 75:72 laimėdami. Šiaip, Strasbougas link underinės komandos man traukia, nebent žaidžia prieš konkrečius autsaiderius. Šiandien atvažiuoja Cibona, kurie tikrai turėtų duot kovos, turi ilgesnį suolelį, tiesa, prarado Ante Žižičių, kuris iškeliavo į Darussafaka, bet vistiek - 15 taškų? Labai abejoju, kad bus taip sutriuškinti, kad nesutilps į tokią forą.
- Balsų: 8
Komentarai (0)