Rebels is dalies geresne komanda, bet ir sharksai zaidzia gana gerai. Nuo gruodzio pradzios sakyciau padare labai didele pazanga sitame zaidime ir jau komandos buvo susitikusios siais metais bei sharksai sugebejo ta mapa laimeti. Kiek teko stebeti sharksus tai tikrai zaidzia neprastai , turi susigalvoja sava zaidimo plana. Nemanau , kad tarp komandu yra toks didelis atotrukis , kad sharksai negaletu pakovoti del to vieno map.
- Balsų: 2
Komentarai (2)