Keletas gerų tier2 komandų kovoja dėl 50.000 čekio nugalėtojams. Rogue praleido kovą su fnatic dėl patekimo į Las Vegas DreamHack, nes nespėjo grįžti po pergalės ESEA challange turnyre valstijose. Ten danų ir bulgarų penketas nuleido vieną žemėlapį, o po to labai užtikrintai nuėjo iki pat čempiono titulo - savo kelyje įveikė ir pagrindinius konkurentus - Kinguin bei LDLC. Finale apskritai, jei LDLC nebūtų padarę comeback'o pabaigoje prieš Rogue finale, tai būčiau ėjęs su jais ir prieš tuos pačius fnatic, bet ten kiek ilgiau viskas truko. Po pergalės kapitonas cadiaN iškart pasakė, kad komandos susitelkimas dabar yra būtent šiam turnyrui, ir kad mačai valstijose padėjo suprasti penketo problemas ir jas kažkiek išspręsti. Apskritai, rogue ganėtinai strategiška komanda, kurios žaidimas gan daug priklauso nuo bulgarų viktor ir bubble, kurie po laimėto turnyro tikrai turėtų nestokoti pasitikėjimo.
Varžovai - rusai, tier 2 komanda. Daugelio aptarinėta paskutinį mėnesį, kur major atrankoje jie paskandino NiP viltis, o po to privertė paprakaituoti EnVyUS, bet ar to pakanka, kad pradėtum juos laikyti rimtais pretendentais tapti rimtesne komanda? Nemanau, rusai dažnai iššauna viename turnyre, o vėliau komandos dėl vidinių nesutarimų neišsilaiko. Po didelės euforijos atrankoje, apčiuopiamo rezultato visgi jie nepasiekė, ir jei atsitiktų taip, kad čia rusų startas bus sunkus, nemanau, kad jie yra strategiškai pajėgūs apžaisti Rogue. Pridėkime tai, kad rezultatai Major turnyre buvo pasiekti realiai 2 žemėlapiuose - dust2 ir cache, kuriuos Rogue gali ir išmesti, nes patys žaidžia ir cobble/overpass.
Dviejų roundų fora galima sakyti yra paprasta pergalė, koeficientai jau apkritę, bet vertės dar yra.
- Balsų: 0
Komentarai (4)