Ispanai nieko ispudingo neturi po krepsiu. I Baskonios kasi centrai daug tasku nemete, nes pries rimtesnius varzovu C budavo dvigubinama gynyba ir panasiai. Zinant Darussafakos mazesniu zaideju stipru individualuma ir tai, kad dazniausiai zaidziama is perimetro ar individualiais veiksmais nardant po krepsiais - centrai lieka seselyje. O toks bokstas kaip Erdenas paliktas seselyje drasiai gali padaryt viena dejima, pakartot kamuoli ir pridet viena baudos metima. Dabar normaliai gauna zaidybinio laiko.
- Balsų: 10
Komentarai (4)