Eurolyga-ga. Darussafaka priema Baskonia.
Įdomiausias ketvirtadienio mačas, vyks apsnigtoje Volkswagen arenoj Turkijoj. Viduj sniego nebus, už tai bus taškų lietus. Susitinka 2 puolančios komandos, abi turi per akis "quality" žaidėjų plėšyt tinkleliam. Pirmam susitikime Vitorijoje 73-52 turkų pataikymas buvo, na kaip čia pasakius 19/64 šūdinas, Baskai biški padoriau 30/65. Be abejo buvo prasčiausias sezono mačas Blato komandai. Bangavo, bangavo žaidimas ir dabar sėdi su 8/8 rezultatu vidury lentelės, kai baskai ramiai 2 vietą dalinas su Realu. Logiška namai sieks revančo, o tokios pačios visiškos underinės varžybos nepasikartos net neabejoju. Kodėl?
Darussafaka per paskutinius 3 mačus meta vidutiniškai po 92 tšk.
Baskonia per paskutinias 4 supurto vid. po 89.
Baskai yra 1 vietoj eurolygoj pagal susikuriamus antrus šansus. Vėl daug papildomų taškų. Grįžo Bargnanis ir kas svarbiausia nebėra didžiojo stabdžio Prigionio. Abi komandos pilnom sudėtim. Nesitikiu NBA stiliaus varžybų, na bet po 78+ šiom komandom nesumest antrą syk, šį sezoną? Nemanau, žinant kad bus čia taškas į tašką.
Gl.
- Balsų: 52
Komentarai (2)