Na cia viskas paprastas, po sekmingu rungtyniu su Barcelona, baskai manau puosleja viltis prasibrauti i kita etapa, o ta norint padaryti reikai sveiziu zaideju. Rytoj is ju puses tikiuosi maziausiai, jog ant suolo paliks Aduriz, puolejas jau gerokai metuose ir atsistatymui laiko reikia, o tai pagrindinis ataku variklis kuris musa didziaja daly ivarciu. Kitoje puseje turim underine lygos komanda, laiko 2 ivarciu per varzybas vidurky, rytoj tikiuosi nieko ispudingo nenutiks ir turesime eilini undery.
- Balsų: 8
Komentarai (0)