Dedu dabar, nes koficientai drastiskai pasikeicia likus keliom dienom ir siaip jau man reik 'restartuot' galva nuo iprasto sporto. Turiu keleta patarimu, kurie zada statyt ant UFC, jei domina pm.
Susitinka senoji karta pries jaunaja karta. Joe yra turejes labai neblogu kovu, bet vis siektiek pritrukdavo iki to aukstesnio pripazinimo, yra kovojes pries Top 10 lengvasvorio kovotojus, bet tai pasibaigdavo skaudziais nokautais arba didele zala, po kurios vienbalsiai pralaimedavo taskais, bet su zemesnio reitingavimo kovotojais gana neblogai tvarkydavosi. Bet as galvoju, jog jo kartele jau po truputeli leidziasi.
Marcin Hield mano manymu yra vienas is didesniu jaunuju talentu UFC. Nors ir pralaimejo pirma savo kova veteranui Diego Sanchez taskais, bet ten buvo gana apylyge kova, boksa tikrai laimejo, bet sugadino viska 3 round, kur gavo keleta metimu. Kovoje maciau zenklu jo smugiavimo patobulejima, daug nauju ivedimu ir t.t. Vaikis tobuleja menesiais.
Bendrai imant, nematau as cia nokauto, tiek vienas tiek kitas geriau jauciasi geriau ant zemes. Bus 3 roundai ir viska spres teisejai. O tasku daugiau gaus Marcin Hield, argumentai kodel - paprasti, lenkas visuose statistiniuose grafose lenkia Joe, yra daug jaunesnis, sparciai tobuleja ir bus pasimokes is savo jaunatviskumo po paskutines kovos, pasitaupys visiems trim roundams ir laimes. Jam tai bus pati svarbiausia kova gyvenime, praloses ja, gali ilgam atsisveikint su UFC, tad pasiruosimas ir motyvacija bus ties maksimumu. Joe neislaikys tempo iki galo.Sekmes.
- Balsų: 8
Komentarai (1)