Kofai stipriai krenta, manau ryt dar mažesni bus.
Barsa atsakomasias žais be savo pagrindių žadidėjų.
Messi, Neymar, Suares, Pique.
Manau bus dudoama apsišaudyti dar kartą "jaunimui".
Pirmose varžybose jaunimas nesublizgėj ir net atsilikinėjo.
Apskritai imant Barasa, tai toks klubas kuriam kartais maloniau katalinti kamuoliuką, nei mušti ivarčius.
- Balsų: 8
Komentarai (0)