Na man cia dienos betas, nors ir mazai siandien tu pasiulymu. Nors susitinkant sioms komandoms daznai buna mazai ivarciu, bet dabar abieju puolimai zveriski, kas maziau leidzia galvot apie gynyba. Roma man antra komanda po Juves. Puolimas ju super, jei sutvarkytu ir gynyba, butu cempionai. Milan atsinaujina, tiksliau atsijaunina. Jauna komanda, todel sunkiai sugaudys Romos puolima. Cia tikiuosi daug ivarciu ir bent po viena per kelini is Romos.
- Balsų: 20
Komentarai (0)