Na kadangi wings gaming nerodo pacios geriausios formos manau galima pabandyti eiti pries juos. Kiek netiketai pralaimejo pirma susitikima pries wg unity, poto laimejo du zaidimus paeiliui. EG tikrai nera tokia silpna kokia gali atrodyti , nors ir grupei pralaimejo du susitikimus is triju. Dauguma EG eina toli tokiuose turnyruose , o ir pacios komandos buvo susitikusios gan neseniai bei EG laimejo 2-1. Komandos manau yra apylygio pajegumo ir EG gali laimeti.
- Balsų: 0
Komentarai (0)