Dar kartą einu ir su Perlo komanda. Puikiai išsigelbėjo varžybose išvykoj prieš KTU, kur visiems toj arenoj sunku buna žaisti, sekančią dieną namuose pirmaudami 20tšk čiut neprisižaidė prieš Delikateso komandą, kurią įveikė tik po pratesimo. Tai šiandien varžovas Telšiai, kurie šiuo metu tikrai nedemonstruoja to žaidimo, kurį norėtų matyti Vaškys. Namie pralošta Mažeikiams. Sunkiai abu kartus įveiktas lygos autsaideris Ežerūnas ir paskutinėse varžybose nusileista Vyčiui. Pirmam rate, Perlas namuose laimėjo 88:66. Komandos yra lentelės kaimynės, tai čia tokia neoficiali kova dėl 4 vietos. Bandom Perlo win, kas norit saugiau, +6 fora labai gražu.
- Balsų: 14
Komentarai (0)