Cia kazkokia nesamone.butent mano galva.sansai lygus sivakara,beto ir lokomatyvas nera jau toks galingas,kad traktorius negaletu svesti pergales.o bukmekeriai masto kitaip,duodami vos ne 3 kofa uz komanda kuri atradusi savaji rakta pergalem,bei zaidziancia namuose.sioje dvikovoje tikrai neverta gilintis i analize ar kozkokias dar prielaidas.nes komandos daug maz lygios,o kofas tikrai uzkeltas,todel ciumpam didesni kofa ir stebim varzybas.sekmes.
- Balsų: 10
Komentarai (4)