Lendu į savo mėgstamus italus. Negaliu nepaimti šeimininkų.
Bologna jau seniai neragavo pergalės skonio, o šiandien be rimtesnių nuostolių, namų aikštė, turi pasiimti pergalę.
Palermo išvis duobėje, gauna nuo visų iš eilės, ir namie ir išvykoje, nebus svarbaus gynėjo Rajkovic dar, o taip gynyboje neblizgėjo paskutiniu metu, buvo pertrauka 2 savaičių dar,nemanau,kad pertrauka į naudą čia. Turėtų Bologna nuo pat pradžių pasiimti įvarčius.
- Balsų: 6
Komentarai (0)