Fiba Čempionu Lyga. Oldenburg - Neptūnas. Neptūnas laikomas nefavoritu, su kuo aš visiškai nesutinku, Vokietijos vidutiniokai Oldenburg tikrai nėra kažkokia ypatinga komanda, ypač šiai akimirkai, kai Neptūnas įgavo itin gera formą, susistiprino sudėtį ir traiško varžovus. Juolab Čempionų Lygoje, kur visai kita motyvacija ir jau pasiektos 3 pergalės iš 3, kai tuo tarpu Oldernburg vos apsilošė du grupės autsaiderius Ventspili ir ROsa Radom, tai čia net nematau lygaus varžovo Neptūnui. Taip išvykoje bus sunku lietuvaičiam, bet pergalė manau bus tikrai iškovota. Neptūnas be didesnio pasipriešinimo praitose varžybose įveikė Prancūzijos čempionus, o kiti varžovai grupėje tik silpnesni.
- Balsų: 72
Komentarai (8)