Tai yra netik draugiskos rungtynes, bet ir derbis tarp dvieju kaimyniniu valstybiu, Belgai buve Olandu seselyje pastaraisiais metais uzsiaugino daug talentu ir dabar gerokai uzgoze savo kaimynus. Senoji olandu karta nueina, o tas jaunimas kuris uzauga kolkas atrodo labai silpnai ir nei vienas nepanasus i elitini zaideja. Bet siose rungtynese Olandai tures ir pliusu - du geriausi zaidejai (Sneijder ir Robben) bus sudetyje, todel puolimui tai didziule paspirtis. Taciau ir toliau gynyba atrodo labai ribotai ir spragu ten daug. Belgai irgi turi nuostoliu, ypac saugu grandyje, negales cia zaisti Fellaini, Dembele, Naingollan ir gynejai Alderweireld, vermealen. Taciau visi geriausi atakuojantys zaidejai yra sudetyje. Pastaruoju metu Belgai imuse daug ivarciu ir sitos rungtynes parodis, ar komanda dabar labai geros formos ar tiesiog varzovai buvo silpni. Kadangi tai daugiau nei tik eilines dragiskos rungtynes as cia tikiuosi ivarciu ir kovos.
- Balsų: 18
Komentarai (0)