Kiek gi gali nesisekt Vilkam, komanda surinkta galinga, treneris turi labai daug patirties ties tuo problemu nera. Vilku problema per pirmas 4 varzybas yra tai jog per 3 is ju jie nesugebejo uzbaigti varzybu... Komanda jauna ir ten akivaizdu kad truksta patirties, 3 pralaimejimai is 4 buvo ant 4,3 ir 3 tasku... OKC po 4 is eiles pergaliu pries Sixers, Suns, Lakers ir Clippers buvo skaudziai pazeminti GSW kas juos turetu nuleisti ant zemes. Visdelto manau jog OKC truksta zaideju kurie galetu perimti vaira is R.W kai tas seda ir kai jam neina grajus, OKC suolas labai menkas ten yra didziausia problema. Bandau eiti su Vilkais nes tik laiko klausimas kol jie prasimus ir prades laimineti tas atkakles varzybas + OKC po pralaimejimo kas taip pat yra smalsu paziureti kaip jie reaguos i ji.
- Balsų: 16
Komentarai (0)