Basel jau siemet pralaimejo siandieniniam varzovui savo ziurovu akivaizdoje todel siandien puikus sansas pastatyti i ta pacia vieta seimininkus ju stadione,basel begale metu sveicarijoje demonstruoja madas futbole,kad ir nevisda tampa cempionais taciau jie man visada buvo stipriausias klubas sveicaru ir tik barstydami taskus su lavonais patys sau koja pakisa siekiant cempiono titulo,siemet basel tiek europoje tiek sveicarijoje zaidzia gerai ir siandien jie privalo iveikti young boys vienuolike vejantis juos lenktynese del pirmos vietos,o kad jie pajegus tai padaryti abejoniu man nekyla,juo lab paskutiniu metu young boys zaidimas buksuoja
- Balsų: 0
Komentarai (1)