Vakar argumentus išdėliojau kodėl ėjau prieš danus, tai kartotis turbūt neverta. Mačas su EnVyUs tik pateisino tam tikras dvejones - glaive atėjimas tikrai neišspręs problemų, kurias komanda turėjo, o be tvirto šotcallinimo nesunku tapti tier 2 komanda, kokia Astralis gali ir tapti, jei kažko greitai nepakeis.
Mous tuo tarpu gerai atrodė ESL Pro lygoje Brazilijoje, NiKo nekaip ten atrodė, bet komanda pasiekė nemažai pergalių ir tai daug ką pasako. Jei pasitemps dennis, tai mous gali atrodyti kaip viena grėsmingiausių komandų Europoje.
- Balsų: 0
Lopų lopai.