Ir vėl šitie du... Sekasi ant burtų vis susitikti. Nu niekaip Čilič negali įveikti Goffin ir pasikrauna gana lengvai,ištempia TB ar setą Davise.. Prastai tikrai prastai,bet visgi aš manau,kad susitininkat 4 kartą šiemet,turi kažkoks progresas būti pas Čilič,o ir titulą jis laimėjo nesenai,tai forma pats tas,nuovargio daug neturėtu būti,nebent protinis nuovargis ir motyvacinis,bet arti TOP8 galima patekti juk ten. David įveikės,tiek kartų Čilič gali atsipalaiduoti,o gal tesiog žino kaip laimėti lengviau,bet ne faktas,kad vėl viskas eisi kaip iš pypkės,manau pirmą setą laimėjas antrame gali atsipalaiduoti ir prasileisti jį. Pats Goffin labai banguotoje formoje,bet rezultatai tikrai nėra blogi,o ir pats gali patekti į top8 aišku tam reiktu nuversti kalnus.
Čilič - Visi žinom,turi neblogą padavimą,tai aukštas žaidėjas,tačiau jam stinga kažko,ganėtinai pagreitino savo žaidimą,forehandas kaip ir padavimas yra paprasti,bet veiksmingi,pas jį viskas labai paprasta,tačiau už tai viskas veikia neblogai. Rėčiau kažkodėl renkasi spaudimo taktiką,bet čia jau jo pasirinkimas. Tokį padavimą nėra lengva breikinti ypač,kai Čilič formoje,arba dažnai pats gali atsibreikinti,kai rodo neblogą žaidimą.
Goffin - Šiek tiek jaunesnis,atletiškesnis žaidėjas,bet būtent jam trūksta Čiličiaus galio ir jėgų,dažnai padūsta Goffin,nors toks išsireiškiant "sasyska" gali daug begioti ir traukti kamuolių,visgi jei jėgų stinga,jis mažai ką gali ir dažnai nuleidžia mačus,tikėkimes fizio bus geresnis šį kartą ir nepadus. Pats irgi paduoda neblogai,indoorsas dažnai padeda tiems,kas gali paduoti,kam sunkiau judėti ant slydesnių dangų,čia nėra dregmės,nėra daug faktorių,tai padavimas irgi rimtas dalykas čia.
Apibendrinant - Nu susitinka kelintą kartą,tikrai turi jau pramušti overį,Čilič turi jau parodyti kažką..
- Balsų: 14
Komentarai (2)