Neptunas dabar ant siokios tokios bangos, bet tereikia prisiminti sezono pradzia ir tada uzduoti klausima: ar komanda smarkiai patobulejo ir dabar nuiimines skalpa po skalpo savo varzovams, ar tai tiesiog gera atkarpele? As visgi ,manau,kad Neptunas be Ewingo si sezona yra silpnesni ir dabartine ju forma nesites amzinai. Mano akyse klaipedieciai yra gan vidutiniu sugebejimu komanda ir sunkiai tikisi,kad dar viena maca is eiles nuo pat pradziu sumes visus sudetingus savo metimus ir tritaskius ir ,kad visi kylantis nuo suolo sekmingai isijungs i zaidima. Tokio lygio ekipa sezono metu turetu banguoti ir dabar ,mano nuomone, geroji banga turetu luzti. Lyonas komanda,aisku,aukstesnio meistriskumo ir jei tik bus nusiteike ir susimotyvave cia kovoti (stebint cempionu lyga,atrodo,kad kai kurie klubai svelniai tariant padeje ant sito turnyro), tai vertes toks pasirinkimas turi. Visgi Asvelis Prancuzijos cempionai.
- Balsų: 84
Komentarai (14)