Niekas kol kas sitam sezone nesigauna ir nesiklijuoja Strasburui ir is dalies ,aisku, nieko keisto, nes komanda praktiskai atsinaujinusi is pamatu, taciau su tokiais zaidejais potencialas pas prancuzus yra tikrai didesnis. Nujauciu ,kad sportinio pykcio turetu pas juos buti prisikaupe uztektinai ir tikiu,kad siandien gali suzaisti ir pagal savo galimybes,o ne zemiau ju ribos,kaip kol kas didziaja sezono dali. Avellino ,aisku, nebogi ,taciau nera tokie gigantai, kad be kovos pervaziuotu ipykusius francus. Tokia fora ganetinai patraukliai ziurisi.
- Balsų: 12
Komentarai (0)