Per daug nesiplėsiu.Baskonijos komanda,gynybos atžvilgiu,stiprios priekinės linijos neturi.O iš rikiuotės iškritus Bargnani,stipriai nukentėjo ir aukštaūgių rotacija.Be Bargnani iš aukštaūgių liko Shengelia,Voigtmann,neseniai po traumos grįžęs ir tikrai ne geriausios formos Tillie bei epizodiškai žaidžiantis Diop.Būtent šią problemą Realui būtų protinga išnaudot:žaist po krepšiu bei bandyt išbauduot pagrindinius aukštaūgius.Ayonas žaidžia 20 minučių,tačiau taškus rinkti tikrai moka,ir per tas 20 minučių gali sumest ir 15-20 taškų.Kolkas 2 rungtynėse sumetė po 9 taškus,šiandien tikiuosi dviženklio taškų skaičiaus.
- Balsų: 0
Komentarai (1)